Mūsų istorija

Apie mus

RESTORANO VERKIAI ISTORIJA


Sveikiname Jus!

Šiuo metu lankotės tikroje istorinėje aplinkoje, turinčioje ypatingą aurą, kuri yra taip svarbi ir būtina pažymint svarbias šventes. Verkiuose laikas bėga lėtai, kadangi šimtametis parkas spinduliuoja išskirtinę ramybę ir harmoniją. Ieškantiems privatumo ir neapgaulingos aplinkos – jokio konvejerio ir teisingas kainos – kokybės santykis. 

Restoranas Verkiai yra išskirtinai proginis ir jame aptarnaujami tik iš anksto užsakyti pobūviai nuo 10 svečių. Turime pilnai įrengtą virtuvę, visus patiekalus gaminame vietoje tuo užtikrindami aukštą paslaugų kokybę. Siūlome ir papildomų atrakcijų, tokių kaip šampano atidarymas kardu, pasakojimus bei ekskursijas apie pačią dvarvietę. O skyrelyje “Svečių atsiliepimai” jau dabar galite susipažinti su pasinaudojusių mūsų restorano paslaugomis svečių įvertinimais.

Pradedant 2006 metais rengdami pobūvius jau 17 metų mes puikiai žinome, kokių pasiūlymų pageidauja mūsų užsakovai todėl esame parengę banketinius variantus apimančius visas paslaugas, patiekalus, bei gėrimus pagal principą „Viskas įskaičiuota“. Užpildykite užsakymo formą jau dabar pranešdami keletą planuojamo renginio detalių ir netrukus gausite išsamius pasiūlymus.

Už kokybę atsakau asmeniškai aš ir jei neįvykdysime savo įsipareigojimų, užtikrinu Jus, – pasitvirtinus faktams, – grąžinsime pinigus. 

Linkiu įsimintinos šventės tikroje istorinėje aplinkoje ir lauksime sugrįžtant!  

Pagarbiai,

Linas Pučinskas, CGSP (Certified Guest Service Professional) 

Direktorius

Verkių Istorija

Apie Verkius

Verkių pavadinimo kilmę byloja sena legenda. Medyje, erelio lizde, buvo rastas verkiantis kūdikis. Verksmą išgirdo greta medžiojęs Lietuvos didysis kunigaikštis.

Vaiko tėvas, pagonių vyriausiasis žynys krivių krivaitis paaiškino savo nesantuokinį sūnų į tą lizdą pats įkėlęs, esą dievų valia šis kūdikis turėsiąs užimti jo vietą…