Ką mes siūlome

Paslaugos

Mūsų Paslaugos

Ką mes siūlome

Restoranas „Verkiai“ gali pasiūlyti pačias įvairiausias paslaugas, sukuriančias pridėtinę vertę Jūsų šventėms, progoms ar verslo susitikimams.

Galime aptarnauti iki 1000 žmonių. Vakarėlių meniu turi savo specifiką ir visada derinamai individualiai. Kiekvienam pobūviui rengiamas individualus meniu, atsižvelgiant į progą, biudžetą, dalyvių skaičių ir kitus pageidavimus. Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums sprendimą, geriausiai atitinkantį Jūsų pageidavimus ir biudžetą.

Užsisakykite renginį

Išskirtiniai Vestuvių Renginiai

Švęskite savo ypatingą dieną Verkių rūmų didybėje ir elegancijoje. Mūsų išskirtinis aptarnavimas, nuostabi aplinka ir gourmet virtuvė žada jūsų vestuves paversti tikrai nepamirštamu renginiu.

Įsimintini Privatūs Vakarėliai

Nesvarbu, ar tai gimtadienis, jubiliejus ar tiesiog draugų susitikimas, mes siūlome puikią vietą jūsų privačiai šventei. Mėgaukitės mūsų skaniu maistu gražioje Verkių rūmų aplinkoje.

Profesionalūs Verslo Susitikimai

Padarykite savo verslo susitikimus efektyvesnius ir įspūdingesnius. Verkių rūmai siūlo unikalią aplinką, kokybišką aptarnavimą ir įmantrius maitinimo variantus, kurie paverčia kiekvieną susitikimą sėkmingu.

Kitos Paslaugos

Daugiausia svečių galima linksminti „fourschette“ tipo vakarėliuose. Šis pavadinimas kilęs iš prancūzų kalbos posakio „a la fourschette“ (ant šakutės), kai patiekalai patiekiami ant stalų ir svečiai gali patys išsirinkti maistą (dažniausiai – vieno kąsnio dydžio arba valgomą tik su šakute, be peilis). Kai svečiai aptarnaujami prie staliukų, svečių skaičius mažėja.

Seminarams ir konferencijoms gali būti naudojamos teatro tipo sėdimosios versijos (nėra stalų, kėdžių statoma vienas šalia kito). Lentelių naudojimas automatiškai sumažina dalyvių skaičių.

Pyragai, pyragaičiai ir šokoladinis fondiu

Restorano „Verkiai“ konditeriai bet kokiai šventei gali pasiūlyti specialų pyragą ar kitą kepinį…[skaityti daugiau]

Muzikos ir kitos pramoginės programos

Kad ir koks būtų Jūsų skonis, galime pasiūlyti gyvos klasikos, vokalo, šiuolaikinės estrados ar populiariosios muzikos…[skaityti daugiau]

Padavėjų drabužiai

Ypatingoms progoms reikalingas išskirtinis aptarnavimas ir tinkama aplinka, pabrėžianti renginio svarbą…[skaityti daugiau]

Papildomos paslaugos

Šiltuoju metų laiku siūlome pasivažinėjimą autobusu parke. Verkių regioninio parko direkcija organizuoja…[skaityti daugiau]

Užsisakykite renginį